۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

تفاوت خودروبر و یدک کش

 

 

یکی از سوالاتی که برای افراد هنگام نیاز به حمل و جابجایی خودرو پیش می آید این است که تفاوت بین خودروبر و یدک کش چیست؟ آیا خودرو بر و یدک کش با هم فرقی دارند ومهم است که خودروی خود را با کدام یک از آن ها جابجا کنیم؟ هر چند از نظر بسیاری از افراد حمل خودرو با خودرو بر یا یدک کش کارکرد یکسانی دارد و تفاوت های زیادی ندارند، اما این تفکر اشتباه است. ما در این مقاله از سایت کالج بار، خودروبر شیراز، قصد داریم بررسی کنیم که آیا واقعا این دو با هم تفاوتی دارند یا خیر. با ما همراه باشید.

 

تفاوت خودروبر و یدک کش

خودروبر

 

تفاوت خودروبر و یدک کش چیست؟

اول از همه می خواهیم بررسی کنیم که حمل خودرو توسط خودروبر و یدک کش چه تفاوتی با هم دارند؟ خودرو بر، وسیله ای است که خودروی شما روی آن توسط کش سوار شده و به سمت مقصد حمل می شود. اما یدک کش وسیله ای است که خودروی شما را به وسیله ی زنجیر یا سیم بکسل به قلاب انتهای یدک کش متصل کرده و خودرو را تا مقصد به دنبال خود می کشاند.

بنابراین تفاوت خودروبر و یدک کش را متوجه شدیم. به زبان ساده تر، در خودروبر خودرو روی خودروبر سوار می شود ولی در یدک کش خودرو به دنبال یدک کش کشیده خواهد شد.

 

تفاوت خودروبر و یدک کش

یدک کش

 

تفاوت ایمنی در خودروبر و یدک کش

حالا که با نحوه ی کارکرد خودروبر و یدک کش آشنا شدید، حتما متوجه شدید که ایمنی کدام بالا تر است. بدون شک جابجایی خودرو با خودروبر بسیار ایمن تر از یدک کش است و دلیل آن نیز همین است که خودرو روی خودرو بر سوار شده و کاملا ثابت می شود و از هر گونه ضربه و آسیب از داخل یا خارج از خودروبر در امان می ماند. اما در یدک کش خودرو تنها با یک زنجیر یا سیم بکسل به یدک کش متصل شده و ثابت نیست و دائما در حال لرزش و جابجایی است. بنابراین ممکن است ضربه هایی از بیرون توسط ماشین های دیگر در مسیر به خودرو وارد شود.

 

 

کالج بار شیراز، به طور تخصصی در زمینه ی خودروبر در تمام نقاط استان فارس و همچنین حمل خودرو به سراسر کشور فعالیت دارد. برای اطلاع از هزینه خدمات ما با شماره ی 09173162622 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین