۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

خودروبر کفی چیست؟

 

 

بدون شک هر چه بر تعداد خریداران خودرو افزوده می شود، میزان تولید آن نیز بیش تر خواهد شد. هنگامی یک شرکت خودرو سازی به تولید خودرو می پردازد، باید آن ها را تحویل خریداران بدهد. بنابراین برای حمل و رساندن آن ها به دست مشتری نیاز به تجهیزات خاصی دارند. خودروبر کفی یکی از این تجهیزات است که به شرکت ها کمک می کند تا ماشین های تولید شده را به صورت کاملا ایمن و بدون هیچ گونه آسیبی تحویل مشتریان دهند. اما اگر می خواهید دقیق تر بدانید که خودروبر کفی چیست؟ با در ادامه ی این مقاله از وبسایت کالج بار، خودروبر در شیراز، همراه باشید.

 

خودروبر کفی چیست؟

 

آشنایی با خودروبر کفی

خودروبر کفی ها وظیفه ی حمل و نقل دیگر خودرو ها را بر عهده دارند. به این دلیل به این خودرو بر ها خودرو بر کفی گفته می شود که دارای کفی هستند که اتومبیل ها روی آن سوار می شوند. بنابراین از هر گونه صدمه و آسیب کاملا در امان هستند. از این کفی ها برای جابجایی ابزار راه سازی نیز استفاده می شود.

وزن کفی ها باید خیلی زیاد باشد تا خودرو ها بتوانند روی آن سوار شوند. معمولا وزن آن ها 3 تن است. 2 مدل مختلف از کفی ها نیز وجود دارد که کاسه ای و صفحه ای هستند. این کفی ها ممکن است در رنگ ها و جنس های مختلفی ساخته شوند.

 

انواع خودروبر کفی

خودروبر بر کفی انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • خودروبر تکی یا کامیونت خودروبر
  • تریلر خودروبر

برای استفاده از خدمات حمل خودرو با کفی در شیراز با انواع کفی به لینک مراجعه نمایید.

خودروبر تکی

این خودروبر همانطور که از نامش پیداست، برای حمل خودرو به صورت تکی مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی فقط جای یک خودرو روی آن وجود دارد. معمولا برای جابجایی های درون شهری و مسافت های کوتاه مناسب هستند. این خودروبر ها حمل خودرو را توسط وینچ انجام می دهند.

 

تریلر خودروبر

تریلر های خودروبر ماشین های بزرگی هستند که برای جابجایی چندین خودرو مورد استفاده قرار می گیرند. تریلر ها خود در دو نوع 6 خودرو و 8 خودرو موجود می باشند. یعنی قابلیت حمل 6 یا 8 خودرو را دارند. از این خودروبر ها برای مسافت های طولانی و بین شهری و حتی بین کشوری استفاده می شود.

 

برای دریافت خدمات کفی خودروبر شیراز به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین