۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

روش های حمل خودرو

خودروها را می توان به روش های مختلفی حمل کرد. امروزه هواپیما، قطار، کشتی و کامیون روش های رایجی برای حمل خودرو به حساب می آیند. البته خودروهای شخصی به ندرت با هواپیما حمل می شوند. اما لیموزین رییس جمهور آمریکا را با هواپیمای باری به مقصد های مختلف حمل می کنند. کشتی های غول پیکر ویژه حمل خودرو قادرند تا 8000 خودرو را بارگیری و حمل کنند.

 

 

حمل با قطار

بیشتر خودروهای ساخته شده در آمریکای شمالی، به وسیله قطار حمل می شوند. اما با این حال، حمل و نقل ریلی نقش کم رنگ تری نسبت به دیگر روش های حمل خودرو دارد. یک واگن معمولی می تواند به طور متوسط، 12 دستگاه اتومبیل را حمل کند. واگن های ماشین بر که برای حمل خودرو طراحی شده اند و 2 یا 3 طبقه  هستند می توانند تا 20 خودرو را حمل کنند. قطارهای خودروبر، ظرفیت حمل بیش از 800 خودرو را دارند.

حمل با کامیون

خودروهای تازه تولید شده ابتدا باید با کامیون حمل شوند تا به دست مشتری برسند. کامیون های حمل خودرو طوری طراحی شده اند که بتوانند 4 خودرو را سوار طبقه پایین و 8 خودرو را سوار بر طبقه بالا کنند. این کامیون ها مجهز به رمپ های هیدرولیک هستند تا بتوانند به راحتی خودروها را تخلیه کنند. رانندگانی که پشت سر تریلی های خودروبر حرکت می کنند، از این واهمه دارند که خودروها روی سطح بزرگراه یا جاده بیفتند. اما چنین حادثه ای، نادر است و خودروها از 4 جهت به سطح خودروبر متصل شده اند.

حمل خودرو شخصی

موضوعاتی از قبیل نقل مکان خانواده ها از شهری به شهر دیگر، رفت و آمد دانشجویان از منزل تا دانشگاه های دور، ییلاق و قشلاق، تغییر مقر شرکت ها، سازمان ها و مالکان خودرو، از جمله دلایلی هستند که افراد از خودروبر استفاده می کنند. گاهی اوقات، افراد به صورت مستقیم با شرکت های حمل خودرو تماس می گیرند و تقاضای خودروبر می کنند اما گاهی واسطه ها، شرکت های حمل خودرو را به افراد معرفی می کنند. در صورت بروز حادثه، شرکت های حمل خودرو، مسئولیت پذیرترند.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین