۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

سوالات متداول خودروبر

 

 

از آنجایی که ممکن است برخی افراد در رابطه با حمل خودرو و خودروبر سوالاتی داشته باشند، تصمیم گرفتیم در این مقاله از وبسایت کالج بار شیراز، ارائه دهنده ی خدمات خودروبر شیراز، سوالات متداول خودروبر را بررسی کنیم.

 

سوالات متداول خودروبر

 

خودروبر چیست؟

خودرو بر یکی از تجهیزات مدرن و جدید برای حمل خودرو می باشد. خودروبر های جدید از ایمنی و امکانات بیشتری نسبت به قدیمی ها برخوردارند. ممکن است از واژه ی خودروسوار نیز برای آن استفاده شود.

 

انواع خودروبر کدام اند؟

انواع خودروبر به دو دسته ی خودروبر کفی و یدک کش چرخگیر تقسیم می شوند.

 

خودروبر کفی چیست؟

خودروبر کفی نوعی خودروبر است که ماشین را روی خود سوار می کند. در این نوع خودروبر اتومبیل شما دچار هیچ گونه کششی نمی شود. خودروبر کفی ها معمولا هزینه بالاتری دارند. خودروبر کفی خود به دو نوع خودروبر تکی و تریلر خودروبر نقسیم می شود.

 

یدک کش چرخ گیر چیست؟

یدک کش چرخگیر نیز نوعی خودروبر است که ماشین را روی چرخ هایی که دارد سوار می کند و به دنبال خود می کشد. در این نوع خودروبر اتومیل شما دچار کشش می شود. این نوع خودروبر هزینه ی مقرون به صرفه تری نسبت به خودروبر کفی دارد.

 

کاربرد خودروبر چیست؟

از خودروبر در موارد مختلفی استفاده می شود. در واقع هر زمان که نیاز داشته باشید خودروی شما به مکان خاصی انتقال یابد که امکان رانندگی با آن نیست، می توانید از خودروبر بهره ببرید.

 

چه زمانی به خودروبر نیاز پیدا می کنیم؟

معمولا نیاز به خودروبر در موارد زیر احساس می شود:

  • انتقال خودرو به تعمیرگاه
  • حمل خودرو های صفر به منظور فک پلاک
  • تحویل خودروهای سالم درب منزل
  • جا به جایی خودروهای فرسوده یا خراب
  • حمل و نقل خودرو های کلاسیک و قدیمی، خودرو های لوکس، خودروهای مسابقه ای
  • جابجایی خودروهایی که به هر دلیلی محدودیت تردد دارند
  • حمل خودروهای تصادفی
  • حمل تجهیزات کشاورزی
  •  و ...

 

خودروبر تکی چیست؟

خودروبر تکی نوعی خودروبر است که برای حمل خودرو به صورت تکی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای جابه جایی های درون شهری خودروها کاربرد دارد.

 

تریلر خودروبر چیست؟

تریلر خودروبر نیز نوعی خودروبر کفی است که برای حمل بیش از یک خودرو استفاده می شود. تریلر های خودروبر نیز در دو نوع 6 تایی و 8 تایی هستند. یعنی قابلیت حمل 6 یا 8 خودرو را دارند. تریلر ها برای حمل خودروهای برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین