۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

مزایای استفاده از خودروبر

 

 

هنگامی که شما خودرویی را خریداری می کنید، تا زمانی که به دست شما برسد، مراحل مختلفی را طی می کند. مهم ترین مرحله، همان مرحله ی جابجایی خودرو از شرکت سازنده ی آن تا درب منزل شما یا نمایندگی است. بسیار مهم است که این مرحله با موفقیت طی شده و هیچ گونه آسیبی به خودرو وارد نشود. به این منظور یعنی حمل خودرو از شهری به شهر دیگر، از خودروبر استفاده می شود. خودروبر همان طور که از نامش پیداست وسیله ای است برای حمل خودرو. در این مقاله که توسط کالج بار، خودروبر شیراز تهیه شده، مزایای استفاده از خودروبر را بررسی خواهیم کرد.

 

مزایای استفاده از خودروبر

 

عدم آسیب به خودرو

حمل خودروبر توسط خودروبر بسیار ایمن است و از وارد شدن هر گونه آسیب و صدمه به خودروی شما جلوگیری می کند. چرا که خودروی شما در جایگاه خاصی درون خودروبر قرار می گیرد و بنابراین قطعات آن با خودروبر برخوردی ندارد که دچار آسیب شود.

 ایمنی بیش تر

علاوه بر این که حمل خودرو توسط خودرو بر صدمات احتمالی خودروبر بر خودروی شما را به حداقل و حتی صفر می رساند، برای جابجایی خودرو در جاده های ناهموار نیز بهترین گزینه است. حمل خودرو توسط خودروبر از آسیب های احتمالی جاده و رانندگی بر خودرو نیز به طور موثری می کاهد و ایمن تر است.

امنیت برای خودروهای تصادفی

گاهی اوقات خودروهایی تصادفی باید طوری به تعمیرگاه یا نمایندگی حمل شوند که هیچ گونه حرکتی نداشته باشند. به این دلیل که ممکن است حرکت برای خودرو موجب وارد شدن صدمات بیش تری به آن شود. در این مواقع تنها گزینه ای که در اختیار دارید، حمل خودرو توسط خودروبر است که امنیت آن را تضمین می کند.

بیمه نامه و بارنامه

و اما مزیت دیگر خودروبر بیمه شدن خودروهایی که توسط خودروبر حمل می شوند، است. اگر چه گفتیم که حمل خودرو توسط خودروبر هیچ گونه آسیبی به خودرو وارد نمی کند، اما با این وجود خودروبر ها اقدام به صدور بیمه نامه و بارنامه می کنند تا کوچک ترین احتمال خسارت به خودرو نیز جبران شود.

چه زمانی به خودروبر نیاز پیدا می‌کنید؟

همانطور که میدانید خودروبر یک کامیون یا کامیونت است و با کمک آن می‌توان خودرو را جا به جا کرد. گاهی اوقات این خودروها فرسوده و یا تصادفی هستند و یا برای خودروهای صفر و لوکس و پلاک نخورده هم استفاده می‌شود. حتی کشاورزان هم برای جا به جایی وسایل و تجهیزات کشاورزی از خودروبر استفاده میکنند. دلیل این کار این است که میتوانند این تجهیزات را سالم به محل مورد نظرشان برسانند. از طرفی هزینه حمل و جابه جایی خودروهای سنگین بیشتر از خودروهای سواری است. باید توجه داشت که جابجایی خودرو در مسیرهای صعب العبور، خاکی و ناهموار سخت‌تر از خیابان و جاده های صاف است. به همین علت هزینه حمل خودرو از شیراز در جاده های ناهموار بیشتر است. هر چقدر مسافت مبدا تا مقصد بیشتر باشد، طبیعی است که هزینه حمل و جابجایی بیشتر می‌شود.

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین