۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

نکات مهم قبل از حمل خودرو

با وجودیکه سفر با خودرو شخصی، لذت بخش است و مزایای فراوانی دارد اما باید توجه داشت که ممکن است در حین سفر نیز خودرو شما دچار خرابی یا نقص فنی شود. در این صورت، بهترین راه، تماس با خدمات حمل خودرو است. در این مقاله از وبسایت کالج بار خودروبر شیراز قصد داریم نکات مهم قبل از حمل خودرو را برایتان شرح بدهیم.

انتخاب یدک کش و خودروبر مناسب

گزینه های متنوعی برای حمل خودرو وجود دارد از جمله وانت بار، تریلر و ماشین های اس یو وی. اما بهترین انتخاب، خودروبری است که دارای شاسی و بدنه ای مجزا باشد. به طور مثال تریلرهای کفی دار گزینه مناسبی هستند. چون علاوه بر سبکی، در برابر جریان باد نیز حساس نیستند. البته نوع آلومینیومی تریلرها نسبت به نوع فولادی آن سبک ترند.

 

 

نکات ضروری که متخصصین حمل خودرو باید بدانند

رانندگان خودروبر در حین حمل خودرو، ملزم به رعایت نکاتی نیز می باشند. سرعت مناسب: خودروبر باید دارای سرعت مناسی باشد تا در پیچ ها و سر چهار راه ها بتواند کنترل درستی روی یدک کش داشته باشد.

چک کردن ترمز: نکته مهم دیگر، چک کردن ترمزهای ماشین مورد حمل است. رعایت این مورد می تواند از حوادث احتمالی، جلوگیری کند.

پرهیز از حرکات مارپیچ و ناگهانی: اگر راننده خودروبر از روی بی احتیاطی، به صورت مارپیچ حرکت کند، باید منتظر وقوع یک حادثه خطرناک باشد. به خصوص برای خودروبرهای سبک تر، این حرکات، عواقب بدتری به همراه دارد.

توزیع بار خودروبر با توجه به وزن خودرو: یکی از ضروری ترین نکات هنگام حمل خودرو، توزیع بار یدک کش است. به این معنی که خودرو مورد حمل باید وزنی متناسب با خودروبر داشته باشد و در جای مناسبی از آن قرار گیرد تا به اطراف منحرف نشود.

تنظیم آینه و شعاع دید خودروبر: راننده خودروبر موظف است آینه ها را طوری تنظیم کند که دید مناسبی به خودرو مورد حمل و ماشین های دیگر داشته باشد.

توجه به پیچ ها: خودروبر برای امنیت خودرو مورد حمل، بهتر است هنگام عبور از پیچ های تند، ماشین خود را کمی به سمت داخل مسیر هدایت کند. این کار باعث کنترل بیشتر بر خودروهای دیگر می شود.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین