۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

همه چیز راجع به حمل خودرو تصادفی

خودرویی که در جاده های بین شهری دچار حادثه می شود، نیازمند حمل با جرثقیل یا خودروبر است. همچنین بکسل کردن خودرو تصادفی، یکی از روش های حمل آن است. راننده ای که دچار حادثه در رانندگی می شود، ممکن است ابتدا سر در گم شود و راهکار اولیه را نداند. در این مقاله از وبسایت کالج بار، خودروبر شیراز درباره حمل خودرو تصادفی با شما خواهیم بود.

 

وسایل حمل خودرو تصادفی

حمل با خودروبر باعث می شود دیگر نیازی به روشن کردن موتور اتوموبیل نداشته باشید. خودروبر قادر است اتوموبیل آسیب دیده را در کمترین زمان ممکن، به تعمیرگاه منتقل کند. علاوه بر جرثقیل یدک کش، می توان از وانت های حمل خودرو نیز استفاده کرد.

دلیل وجود مهارت در حمل خودرو تصادفی

در برخی موارد، آسیب هایی که در هنگام انتقال خودرو تصادفی به آن وارد می شود، از خود تصادف بیشتر است. بنابراین دقت در حمل خودرو تصادفی یکی از ضروری ترین نکاتی است که یدک کش ملزم به رعایت ان است.

در هنگام تصادف هزینه حمل با جرثقیل با چه کسی است؟

هزینه حمل با جرثقیل با توجه به نوع خودرو ها متفاوت است. برای مثال، خودروهای تیپ  Aکه خودروهای شاسی بلند و سنگین هستند نسبت به خودروهای تیپ BوC که سبکتر هستند، هزینه حمل بیشتری دارند. خوب است بدانید هزینه حمل خودروهای توقیفی و تصادفی در تعهد شرکت های بیمه نیست بلکه بر عهده مقصر حادثه است.

یدک کش یا خودرو بر

خودروبر دارای کفی است که خودرو حادثه دیده را روی آن سوار کرده و به سمت مقصد می برد. اما یدک کش با استفاده از سیم بکسل یا زنجیر، خودرو شما را به انتهای خودرو خود متصل کرده و می کشد. با این حساب، واضح است که حمل خودرو با خودروبر امنیت بیشتری دارد.

خدمات امداد خودرو ، حمل خودرو با تریلی ، شماره امداد خودرو کازرون ،

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین