۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

انواع خودروبر

 

 

یکی از مسائلی که صاحبان خودرو هنگام حمل خودروی خود با آن مواجه هستند این است که خودروی آن ها قرار است توسط چه نوع خودروبری حمل شود. این موضوع کاملا طبیعی است و حق دارند نسبت به آن نگرانی داشته باشند. چرا که وارد شدن هر گونه آسیب به خودرو می تواند به آن ها ضرر و زیان های زیادی برساند. خودروبر ها انواع مختلفی دارند و ممکن است در موقعیت های مختلف از خودروبر های متفاوتی استفاده شود. در این مقاله از وبسایت کالج بار شیراز، خودروبر شیراز، قصد داریم انواع خودروبر را بررسی کنیم تا در هنگام نیاز بتوانید خودروبر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

انواع خودروبر

 

معرفی انواع خودروبر

خودروبر وسیله ای است که توسط آن خودروها را به مکان های مختلف حمل می کنند. خودروبر ها انواع مختلفی دارند که عبارت است از:

  • خوروبر تکی
  • تریلی خودروبر
  • خودروبر جرثقیل دار
  • کامیونت خوروبر
  • خودروبر چرخگیر

در ادامه هر کدام از این 5 مورد را توضیح خواهیم داد.

 

خودروبر تکی

خودروبر تکی خودربرهای کوچکی هستند که فقط برای یک خودرو ظرفیت دارند و برای حمل یک خودرو مناسب هستند. از خودروبر تکی معمولا برای حمل خودرو های درون شهری استفاده می شود. همچنین  برای افرادی که می خواهند خودروی آن ها به صورت تکی حمل شده و به دست آن ها برسد، نیز مناسب است.

 

تریلی خودروبر

تریلی خودروبر، خودروبر هایی هستند که مخصوص حمل چندین خودرو می باشند. معمولا ظرفیت تریلی خودروبر 6 خودرو، 8 خودرو و یا بیشتر است. حمل خودرو توسط تریلی خودروبر معمولا برای جابجایی خودروهای برون شهری استفاده می شود.

 

خودروبر جرثقیل دار

این نوع خودروبر معمولا یک کامیونت 6 تن است که دارای جرثقیل هیدرولیک می باشد. از خودروبر جرثقیل دار در مواقعی استفاده می شود که خودرو آسیب دیده و قابل حرکت و روشن کردن موتور نیست. بنابراین خودروبر جرثقیل دار آن را با چهار چرخ ثابت بلند می کند، روی کفی خود قرار می دهد و به تعمیرگاه یا نمایندگی منتق خواهد کرد.

 

کامیونت خودروبر

کامیونت خودروبر نیز همانند خودروبر جرثقیل دار است با این تفاوت که جرثقیل ندارد. بنابراین خودرو توسط کفی و وینچ روی کامیونت خودروبر قرار می گیرد. به این صورت که ابتدا کفی روی زمین قرار گرفته و سپس توسط وینچ خودرو را روی آن می کشند.

 

خودروبر چرخگیر

خودروبر چرخگیر که به آن یدک کش هم گفته می شود، وانت هایی با وزن 2 تن هستند. به این دلیل به این خودروبر چرخگیر گفته می شود که دارای جرثقیلی است که چرخ های جلوی خودرو را بلند کرده و آن را جابجا می کند. از خودروبر چرخگیر معمولا برای خودروهایی با آسیب دیدگی های کم و مسافت های کوتاه استفاده می شود.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین