۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو کالج بار شیراز

چه زمانی باید از خودرو بر استفاده کنیم؟

گاهی اوقات، بروز برخی مشکلات برای خودرو باعث می شود راننده نتواند خودش آن را به مقصدی دیگری منتقل کند. در این موارد او مجبور است از خودروبر برای حمل اتومبیل خود استفاده کند. شاید شما هم تجربه استفاده از خودروبر را داشته باشید. اما در چه صورتی می توان از خودروبر استفاده کرد؟ در این مقاله از وبسایت کالج بار، خودروبر شیراز، می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم.

 

 

نقص فنی خودرو

اگر خودرو شما دچار خرابی باشد اما با آن رانندگی کنید، قطعا در مسیر خود مجبور به توقف خواهید شد. پس بهتر است در صورت نقص فنی خودرو، آن را به حرکت درنیاورید و با یک خودروبر معتبر تماس بگیرید. مجموعه کالج بار، حمل خودرو از شیراز، در صورت خرابی اتومبیل تان، به شما خدمات حمل خودرو ارائه خواهد داد.

زمانی که خودرو هنوز پلاک ندارد

بر اساس قوانین راهنمایی و رانندگی ایران، هیچ وسیله نقلیه ای بدون پلاک حق تردد در خیابان ها را ندارد. اگر وسیله نقلیه ای خریداری کرده اید، به خوبی می دانید که فک پلاک آن زمان بر است. پس اگر قصد دارید قبل از فک پلاک، اتومبیل خود را به مقصدی حمل کنید، متخصصین حمل خودرو این کار را به راحتی برای شما انجام می دهند.

تصادفات جاده ای

در صورت بروز تصادف در جاده های بین شهری، اتومبیل آسیب دیده باید با خودروبر یا جرثقیل به تعمیرگاه حمل شود. بهتر است هنگام مواجه شدن با این مشکل،  پس از پلیس راهنمایی و رانندگی، اتومبیل خود را به امدادگران حمل خودرو بسپارید.

چگونه خودروبر درخواست کنیم؟

اگر در هر موقعیت مکانی، یکی از این مشکلات برای شما به وجود آمد و احتیاج به حمل اتومبیل خود داشتید، بدون نگرانی با خدمات حمل خودرو تماس بگیرید. البته این جابجایی مستلزم پرداخت هزینه است که بزرگی یا کوچکی اتومبیل شما و مسافت مسیر، نرخ هزینه را تعیین می کند.

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین