۰۹۱۷۳۱۶۲۶۲۲
شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

حمل خودرو چگونه انجام می شود؟

 

 

شاید بسیاری از افراد فکر کنند که حمل خودرو کاری ساده و بدون دردسر است. اما واقعیت این است که حمل خودرو نیز مانند بسیاری از امور دیگر سختی های خودش را دارد و ممکن است مشکلات و دردسر هایی نیز بر سر راه قرار بگیرد. بدون شک هر اقدامی اگر اصولی انجام نشود، مشکلاتی نیز به بار خواهد آورد. در این مطلب قصد داریم بررسی کنیم که حمل خودرو چگونه انجام می شود؟ در این مطلب از سایت کالج بار شیراز، فعال در زمینه ی خودروبر شیراز، همراه باشید.

 

حمل خودرو چگونه انجام می شود؟

 

روش های حمل خودرو

حمل خودرو توسط روش های مختلفی انجام می شود. روش های زمینی، هوایی و ریلی را می توان به عنوان رایج ترین روش های حمل خودرو در نظر گرفت.

  • حمل و نقل زمینی: معمولا حمل خودرو ها به روش حمل و نقل زمینی یا جاده ای انجام می شود. در این روش از کامیون و تریلی به منظور حمل خودرو ها استفاده می شود. حمل خودرو به روش زمینی علاوه بر جابجایی خودرو ها درون کشور، خودرو ها را به صورت بین کشوری نیز جابجا می کند. این حمل توسط جرثقیل خودرو بر در شیراز، کفی خودروبر شیراز و دیگر تجهیزات حمل انجام خواهد شد.
  • حمل و نقل ریلی: حمل و نقل ریلی توسط قطار انجام می شود. این روش حمل خودرو طرفداران زیادی ندارد و درصد کمی از جابجایی های خودرو به صورت ریلی انجام می شود. واگن های معمولی تا 12 خودرو و واگن های "خودروبر" تا 20 خودرو را می توانند جابجا کنند.
  • حمل و نقل هوایی: حمل و نقل هوایی نیز توسط هواپیما انجام می شود، اما به این دلیل که از هزینه ی بالایی برخوردار است، کمتر کسی از این روش استفاده می کند. معمولا صاحبان خودروهای لوکس و گران قیمت ترجیح می دهند خودروی خود را توسط هواپیما حمل کنند.

 

اصول حمل خودرو

اما همانطور که گفتیم هر کاری اصولی دارد. حمل خودرو نیز دارای اصولی است که باید رعایت شود تا به نحو احسن انجام شده و هیچ گونه اسیب و صدمه ای به خودروها وارد نشود.

مهم ترین اصول حمل خودرو عبارتند از:

  • بیمه: برای حمل خودرو توسط خودروبر باید تمامی خودرها بیمه شوند. حتی در کوتاه ترین مسیر ها نیز از این امر غافل نشوید.
  • ظرفیت خودروبر: برای حمل خودرو با کامیون یا تریلی به هیچ وجه نباید بیش تر از ظرفیت آن خودروبر روی آن سوار کرد. باید خودروها از فاصله ی مناسبی با یکدیگر برخوردار باشند.
  • ایمنی: خودروها باید به وسیله ی ابزار های مختلف کاملا در جای خود محکم شوند تا ایمنی آن ها برقرار شده و در دست انداز ها و جاده های ناهموار مشکلی برای آن ها پیش نیاید.
  • استفاده از اهرم: استفاده از اهرم بزرگ و محکم برای شیب دار کردن سطح رمپ ها برای بارگیری راحت تر خودرو ها ضروری است.

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

پارکینگ کالج بار شیراز،پارکینگ حمل خودرو در شیراز،پارکینگ خودروبر در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،شیراز پارکینگ، پارکینگ سواریکش در شیراز،پارکینگ عمومی نصادفی در شیراز،پارکینگ تصادفی در شیراز،پارکینگ عمومی در شیراز،پارکینگ ترمینال امیرکبیر در شیرازپارکینگ خودرو در شیراز،ورودی شیراز از سمت بوشهر خیابان توانیر، پارکینگ عمومی امیرکبیر،پارکینگ شبانه روزی امیرکبیر

شماره تماس : 09173162622

خودروسوار شیراز ، خودرو سوار شیراز ، خودروبر شیراز ، حمل خودرو شیراز ، کفی خودروبر شیراز ، کفی حمل خودرو شیراز ، حمل خودرو با کفی در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو در شیراز ، جرثقیل خودروبر در شیراز ، جرثقیل حمل خودرو شیراز ، جرثقیل خودروبر شیراز ، خودروبر بوشهر ، خودروبر عسلویه ، خودروبر برازجون ، خودروبر گناوه ، خودروبر کنگان ، خودروبر جم ، خودروبر لامرد ، خودروبر گچساران ، خودروبر جنوب ، خودروبر نورآباد ، خودروبر دیلم ، خودروبر فراشبند ، خودروبر فیروزآباد ، خودروبر دشت ارژن ، خودروبر آباده 

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، بعد از پلیس راه بوشهر، امداد خودرو شیراز مهر

طراحی سایت گروه فنی مهندسی ساین